45RPP8 - Volkswagen Golf uit 2011
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf met kenteken 45RPP8 . Ook bekend wel bekend als 45-RPP-8. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 01-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2011
01-07-2026
€ 26872
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken 45RPP8 werd voor het eerst toegelaten op 01-07-2011 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1197 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1275 kg leeggewicht en een maximale massa van 1890 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 257 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 45RPP8, 45-RPP-8 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2011 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 45RPP8
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Golf.
| Kilometerstand | 336500 km |
| Vraagprijs | € 2750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 45-RPP-8
Van deze Volkswagen Golf is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 30-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 45RPP8
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 45RPP8
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1197 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 104.72 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1375 kg |
| Massa ledig | 1275 kg |
| Toegestaande max. massa | 1890 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Cilinderinhoud | 1197 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,6 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 123 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 45-RPP-8
De huidige eigenaar van 45RPP8 heeft deze Volkswagen sinds 26-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 01-07-2011 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 01-07-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 45RPP8 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 26-08-2025 | Op deze datum is 45RPP8 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-07-2011 | Op deze datum is 45RPP8 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-07-2011 | Op deze datum is 45RPP8 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 45RPP8
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 45RPP8 sinds 2011
Nieuw koste deze Golf € 26872 inclusief 3673 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 26872 |
| Bruto BPM | € 3673 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 45RPP8 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 45RPP8
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 45-RPP-8
Veel gestelde vragen over 45-RPP-8
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 45RPP8 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.