44TDSN - Audi A6 uit 2006
Je bekijkt nu een Audi A6 met kenteken 44TDSN . Ook bekend wel bekend als 44-TD-SN. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A6 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 25-05-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A6
2006
25-05-2026
€ Onbekend
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi A6 personenauto met kenteken 44TDSN werd voor het eerst toegelaten op 21-07-2006 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.2 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1595 kg leeggewicht en een maximale massa van 2250 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-05-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A6 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 286 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 44TDSN
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A6.
| Kilometerstand | 240000 km |
| Vraagprijs | € 6999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 44-TD-SN
Van deze Audi A6 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-05-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 06-05-2025 |
Vervangen onderdelen: Fusee(kogel) te veel speling |
| 03-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 24-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 44TDSN
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A6. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 44TDSN
Deze Audi A6 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 170.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A6 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig | 1595 kg |
| Toegestaande max. massa | 2250 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,2 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,5 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 197 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 44-TD-SN
De huidige eigenaar van 44TDSN heeft deze Audi sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De A6 is voor het eerst op kenteken gezet op 21-07-2006 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 21-07-2006 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 44TDSN een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 44TDSN voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 21-07-2006 | Op deze datum is 44TDSN voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 21-07-2006 | Op deze datum is 44TDSN voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 44TDSN
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A6 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 44TDSN sinds 2006
Nieuw koste deze A6 € inclusief 15066 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 15066 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 44TDSN nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 44TDSN
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A6. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 44-TD-SN
Veel gestelde vragen over 44-TD-SN
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A6:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 44TDSN maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.