44SJDL - Peugeot 1007 uit 2006
Je bekijkt nu een Peugeot 1007 met kenteken 44SJDL . Ook bekend wel bekend als 44-SJ-DL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 1007 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 04-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 1007
2006
04-09-2026
€ 22219
hatchback
Samenvatting
Deze Peugeot 1007 personenauto met kenteken 44SJDL werd voor het eerst toegelaten op 17-01-2006 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1587 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1191 kg leeggewicht en een maximale massa van 1596 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 04-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 1007 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 232 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 44SJDL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 1007.
| Kilometerstand | 165000 km |
| Vraagprijs | € 2450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 44-SJ-DL
Van deze Peugeot 1007 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 04-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 04-09-2025 |
Vervangen onderdelen: Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 22-08-2024 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 44SJDL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 1007. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 44SJDL
Deze Peugeot 1007 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1587 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 108.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 1007 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1291 kg |
| Massa ledig | 1191 kg |
| Toegestaande max. massa | 1596 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 80 kW / 109 pk |
| Cilinderinhoud | 1587 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,6 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 85 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4350 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 156 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2002/80B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 44-SJ-DL
De huidige eigenaar van 44SJDL heeft deze Peugeot sinds 16-01-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De 1007 is voor het eerst op kenteken gezet op 17-01-2006 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 17-01-2006 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 44SJDL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-01-2026 | Op deze datum is 44SJDL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-01-2006 | Op deze datum is 44SJDL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-01-2006 | Op deze datum is 44SJDL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 44SJDL
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 1007 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 44SJDL sinds 2006
Nieuw koste deze 1007 € 22219 inclusief 5000 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 22219 |
| Bruto BPM | € 5000 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 44SJDL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor 44SJDL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 1007. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 44-SJ-DL
Veel gestelde vragen over 44-SJ-DL
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 1007:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken 44SJDL maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een Frans automerk met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van gereedschappen en later fietsen. Pas in 1889 werd de eerste auto, de Peugeot Type 2, geproduceerd. Sindsdien heeft het merk zich ontwikkeld tot een van de bekendste en meest gerespecteerde automerken in Europa en daarbuiten.