43RDJ3 - Audi A4 cabriolet uit 2007
Je bekijkt nu een Audi A4 cabriolet met kenteken 43RDJ3 . Ook bekend wel bekend als 43-RDJ-3. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A4 cabriolet deze. Dit voertuig is gebouwd in 2007 en heeft een apk tot 14-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A4 cabriolet
2007
14-06-2026
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Audi A4 cabriolet personenauto met kenteken 43RDJ3 werd voor het eerst toegelaten op 21-03-2007 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1575 kg leeggewicht en een maximale massa van 2080 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 14-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A4 cabriolet wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 266 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 43RDJ3, 43-RDJ-3 |
| Merk | Audi |
| Model | A4 cabriolet |
| Bouwjaar | 2007 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie 43RDJ3
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A4 cabriolet.
APK historie voor 43-RDJ-3
Van deze Audi A4 cabriolet is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 14-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 43RDJ3
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A4 cabriolet. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 43RDJ3
Deze Audi A4 cabriolet is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 199.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A4 cabriolet een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1675 kg |
| Massa ledig | 1575 kg |
| Toegestaande max. massa | 2080 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,6 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,3 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 199 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 43-RDJ-3
De huidige eigenaar van 43RDJ3 heeft deze Audi sinds 05-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De A4 cabriolet is voor het eerst op kenteken gezet op 21-03-2007 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 29-04-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 43RDJ3 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-03-2025 | Op deze datum is 43RDJ3 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-04-2011 | Op deze datum is 43RDJ3 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 21-03-2007 | Op deze datum is 43RDJ3 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 43RDJ3
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A4 cabriolet niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 43RDJ3 sinds 2007
Nieuw koste deze A4 cabriolet € inclusief 14718 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 14718 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 43RDJ3 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 43RDJ3
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A4 cabriolet. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 43-RDJ-3
Veel gestelde vragen over 43-RDJ-3
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A4 cabriolet:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 43RDJ3 maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.