3THB37 - Volkswagen Polo uit 2008
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 3THB37 . Ook bekend wel bekend als 3-THB-37. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 13-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2008
13-06-2026
€ 17070
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 3THB37 werd voor het eerst toegelaten op 03-01-2008 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.3 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 988 kg leeggewicht en een maximale massa van 1580 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 13-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 3THB37, 3-THB-37 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2008 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie 3THB37
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Polo.
| Kilometerstand | 96350 km |
| Vraagprijs | € 4495 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 3-THB-37
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 13-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 3THB37
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 3THB37
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 80.24 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1088 kg |
| Massa ledig | 988 kg |
| Toegestaande max. massa | 1580 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,3 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,2 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 150 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2006/96B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 3-THB-37
De huidige eigenaar van 3THB37 heeft deze Volkswagen sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 03-01-2008 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 14-06-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 3THB37 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 3THB37 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 14-06-2014 | Op deze datum is 3THB37 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-01-2008 | Op deze datum is 3THB37 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 3THB37
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 3THB37 sinds 2008
Nieuw koste deze Polo € 17070 inclusief 199 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 17070 |
| Bruto BPM | € 199 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 3THB37 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 3THB37
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 3-THB-37
Veel gestelde vragen over 3-THB-37
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 3THB37 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.