39SFLD - Opel Agila uit 2005
Je bekijkt nu een Opel Agila met kenteken 39SFLD . Ook bekend wel bekend als 39-SF-LD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Agila deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 22-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Agila
2005
22-12-2026
€ 13500
MPV
Samenvatting
Deze Opel Agila personenauto met kenteken 39SFLD werd voor het eerst toegelaten op 30-11-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1229 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in paars . Met een 955 kg leeggewicht en een maximale massa van 1450 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 22-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Agila wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 236 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 39SFLD
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Agila.
| Kilometerstand | 88917 km |
| Vraagprijs | € 2445 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 39-SF-LD
Van deze Opel Agila is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 22-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 22-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-12-2023 |
Vervangen onderdelen: Ruitensproeierinstallatie werkt niet Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 39SFLD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Agila. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 39SFLD
Deze Opel Agila is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1229 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 80.24 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Agila een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1055 kg |
| Massa ledig | 955 kg |
| Toegestaande max. massa | 1450 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Cilinderinhoud | 1229 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4200 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2002/80B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 39-SF-LD
De huidige eigenaar van 39SFLD heeft deze Opel sinds 11-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Agila is voor het eerst op kenteken gezet op 30-11-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 30-11-2005 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 39SFLD een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-07-2025 | Op deze datum is 39SFLD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-11-2005 | Op deze datum is 39SFLD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-11-2005 | Op deze datum is 39SFLD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 39SFLD
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Agila niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 39SFLD sinds 2005
Nieuw koste deze Agila € 13500 inclusief 2587 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 13500 |
| Bruto BPM | € 2587 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 39SFLD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 39SFLD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Agila. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 39-SF-LD
Veel gestelde vragen over 39-SF-LD
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Agila:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 39SFLD maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.