38RVRV - Chrysler 300c uit 2005
Je bekijkt nu een Chrysler 300c met kenteken 38RVRV . Ook bekend wel bekend als 38-RV-RV. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 300c deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 11-10-2025.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Chrysler 300c
2005
11-10-2025
€ 71120
sedan
Samenvatting
Deze Chrysler 300c personenauto met kenteken 38RVRV werd voor het eerst toegelaten op 04-10-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 8-cilinder motor met een cilinderinhoud van 5654 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 12.1 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1810 kg leeggewicht en een maximale massa van 2280 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 11-10-2025. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Chrysler 300c wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 305 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 38RVRV
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Chrysler 300c.
| Kilometerstand | 288876 km |
| Vraagprijs | € 3950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 38-RV-RV
Van deze Chrysler 300c is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-10-2025 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 11-10-2024 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 10-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 38RVRV
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Chrysler 300c. Ben je van plan om deze Chrysler te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 38RVRV
Deze Chrysler 300c is uitgerust met een krachtige 8-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 5654 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 340.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Chrysler 300c een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1910 kg |
| Massa ledig | 1810 kg |
| Toegestaande max. massa | 2280 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
| Cilinderinhoud | 5654 liter |
| Aantal cilinders | 8 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 18,1 l/100km ( ±6 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 8,7 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±8 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 84 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2800 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 287 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 38-RV-RV
De huidige eigenaar van 38RVRV heeft deze Chrysler sinds 16-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De 300c is voor het eerst op kenteken gezet op 04-10-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Chrysler sinds 04-10-2005 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 38RVRV een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-08-2025 | Op deze datum is 38RVRV voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 04-10-2005 | Op deze datum is 38RVRV voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-10-2005 | Op deze datum is 38RVRV voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Chrysler fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 38RVRV
De huidige eigenaar van deze Chrysler is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 300c niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 38RVRV sinds 2005
Nieuw koste deze 300c € 71120 inclusief 18461 euro BPM. Gemiddeld verliest een Chrysler zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 71120 |
| Bruto BPM | € 18461 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 38RVRV nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Chrysler voertuigen:
Reviews voor 38RVRV
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Chrysler 300c. Heb jij ervaring met deze Chrysler ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 38-RV-RV
Veel gestelde vragen over 38-RV-RV
Deze Chrysler is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 300c:
Blader door alle tweedehands Chrysler auto's
Ontdek andere Chrysler voertuigen
Kenteken 38RVRV maakt deel uit van de Chrysler familie.
Chrysler is een Amerikaans automerk met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1925, toen Walter P. Chrysler het bedrijf oprichte. Gedurende de decennia heeft Chrysler zich ontwikkeld tot een erkend symbool van innovatieve technologie en stijl, waarbij het merk zowel klassieke als moderne voertuigen heeft voortgebracht.