37NJR6 - BMW Z4 sdrive 35is uit 2010
Je bekijkt nu een BMW Z4 sdrive 35is met kenteken 37NJR6 . Ook bekend wel bekend als 37-NJR-6. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Z4 sdrive 35is deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 07-03-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW Z4 sdrive 35is
2010
07-03-2026
€ 90314
cabriolet
Samenvatting
Deze BMW Z4 sdrive 35is personenauto met kenteken 37NJR6 werd voor het eerst toegelaten op 24-09-2010 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2979 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 9 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De cabriolet uitvoering heeft 2 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1500 kg leeggewicht en een maximale massa van 1855 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 07-03-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze BMW Z4 sdrive 35is wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 250 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 37NJR6, 37-NJR-6 |
| Merk | BMW |
| Model | Z4 sdrive 35is |
| Bouwjaar | 2010 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie 37NJR6
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW Z4 sdrive 35is.
| Kilometerstand | 132751 km |
| Vraagprijs | € 29850 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 37-NJR-6
Van deze BMW Z4 sdrive 35is is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-03-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 15-11-2022 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 37NJR6
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW Z4 sdrive 35is. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 37NJR6
Deze BMW Z4 sdrive 35is is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2979 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 340.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 2 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW Z4 sdrive 35is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1600 kg |
| Massa ledig | 1500 kg |
| Toegestaande max. massa | 1855 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
| Cilinderinhoud | 2979 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±11 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 86 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 210 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 37-NJR-6
De huidige eigenaar van 37NJR6 heeft deze BMW sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Z4 sdrive 35is is voor het eerst op kenteken gezet op 24-09-2010 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 24-09-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 37NJR6 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 37NJR6 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 24-09-2010 | Op deze datum is 37NJR6 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-09-2010 | Op deze datum is 37NJR6 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 37NJR6
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Z4 sdrive 35is niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 37NJR6 sinds 2010
Nieuw koste deze Z4 sdrive 35is € 90314 inclusief 20863 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 90314 |
| Bruto BPM | € 20863 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 37NJR6 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor 37NJR6
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW Z4 sdrive 35is. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 37-NJR-6
Veel gestelde vragen over 37-NJR-6
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Z4 sdrive 35is:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken 37NJR6 maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, of Bayerische Motoren Werke, is een Duits automerk dat wereldwijd bekend staat om zijn hoogwaardige voertuigen die zowel prestatie als luxe combineren. Het bedrijf werd opgericht in 1916 en begon oorspronkelijk met het produceren van vliegtuigmotoren. Na de Eerste Wereldoorlog verschoof BMW zijn focus naar de productie van motorfietsen en later naar auto's.