35JGH2 - Renault Megane uit 2009
Je bekijkt nu een Renault Megane met kenteken 35JGH2 . Ook bekend wel bekend als 35-JGH-2. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Megane deze. Dit voertuig is gebouwd in 2009 en heeft een apk tot 07-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Renault Megane
2009
07-10-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Renault Megane personenauto met kenteken 35JGH2 werd voor het eerst toegelaten op 26-05-2009 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1305 kg leeggewicht en een maximale massa van 1836 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Renault Megane wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 264 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 35JGH2
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Renault Megane.
| Kilometerstand | 223000 km |
| Vraagprijs | € 3750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 35-JGH-2
Van deze Renault Megane is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 24-09-2025 |
Vervangen onderdelen: Stadslicht werkt niet (goed) |
| 02-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Fusee(kogel) te veel speling Band onvoldoende profiel Veer gebroken of gescheurd |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 35JGH2
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Renault Megane. Ben je van plan om deze Renault te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 35JGH2
Deze Renault Megane is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 179.52 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Renault Megane een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1405 kg |
| Massa ledig | 1305 kg |
| Toegestaande max. massa | 1836 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,2 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 178 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 35-JGH-2
De huidige eigenaar van 35JGH2 heeft deze Renault sinds 08-11-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Megane is voor het eerst op kenteken gezet op 26-05-2009 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Renault sinds 26-05-2009 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 35JGH2 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-11-2025 | Op deze datum is 35JGH2 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-05-2009 | Op deze datum is 35JGH2 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-05-2009 | Op deze datum is 35JGH2 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Renault fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 35JGH2
De huidige eigenaar van deze Renault is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Megane niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 35JGH2 sinds 2009
Nieuw koste deze Megane € inclusief 6636 euro BPM. Gemiddeld verliest een Renault zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 6636 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 35JGH2 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Renault voertuigen:
Reviews voor 35JGH2
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Renault Megane. Heb jij ervaring met deze Renault ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 35-JGH-2
Veel gestelde vragen over 35-JGH-2
Deze Renault is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Megane:
Blader door alle tweedehands Renault auto's
Ontdek andere Renault voertuigen
Kenteken 35JGH2 maakt deel uit van de Renault familie.
Renault is een Frans automerk dat sinds zijn oprichting in 1899 een belangrijke speler is in de autowereld. Het merk is opgericht door de gebroeders Renault en heeft sindsdien verschillende auto’s geproduceerd, variërend van compacte stadsauto's tot robuuste SUV's en elektrische voertuigen. Met een focus op innovatie en duurzaamheid heeft Renault zichzelf gepositioneerd als een pionier in de mobiliteitssector.