31ZDRD - Kia Carens uit 2008
Je bekijkt nu een Kia Carens met kenteken 31ZDRD . Ook bekend wel bekend als 31-ZD-RD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Carens deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 17-02-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Kia Carens
2008
17-02-2026
€ 20079
MPV
Samenvatting
Deze Kia Carens personenauto met kenteken 31ZDRD werd voor het eerst toegelaten op 31-01-2008 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.4 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1419 kg leeggewicht en een maximale massa van 2040 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 17-02-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Kia Carens wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 31ZDRD
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Kia Carens.
| Kilometerstand | 120983 km |
| Vraagprijs | € 3450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 31-ZD-RD
Van deze Kia Carens is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-02-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd |
| 14-02-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 31ZDRD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Carens. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 31ZDRD
Deze Kia Carens is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 144.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Carens een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1519 kg |
| Massa ledig | 1419 kg |
| Toegestaande max. massa | 2040 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 106 kW / 144 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,1 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,9 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 99 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 201 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 31-ZD-RD
De huidige eigenaar van 31ZDRD heeft deze Kia sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Carens is voor het eerst op kenteken gezet op 31-01-2008 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 31-01-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 31ZDRD een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 31ZDRD voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 31-01-2008 | Op deze datum is 31ZDRD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-01-2008 | Op deze datum is 31ZDRD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 31ZDRD
De huidige eigenaar van deze Kia is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Carens niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 31ZDRD sinds 2008
Nieuw koste deze Carens € 20079 inclusief 4494 euro BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20079 |
| Bruto BPM | € 4494 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 31ZDRD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Reviews voor 31ZDRD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Kia Carens. Heb jij ervaring met deze Kia ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 31-ZD-RD
Veel gestelde vragen over 31-ZD-RD
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Carens:
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken 31ZDRD maakt deel uit van de Kia familie.
Kia is een Zuid-Koreaans automerk dat in 1944 werd opgericht en sindsdien een opmerkelijke transformatie heeft ondergaan. aanvankelijk begon Kia als een fabrikant van fietsen en motorfietsen, maar Breidde al snel uit naar het produceren van auto's. Het merk is nu een belangrijke speler op de wereldwijde automarkt, bekend om zijn innovatieve ontwerpen en betrouwbare voertuigen.