31RLHH - Renault Clio uit 2005
Je bekijkt nu een Renault Clio met kenteken 31RLHH . Ook bekend wel bekend als 31-RL-HH. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Clio deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 01-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Renault Clio
2005
01-06-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Renault Clio personenauto met kenteken 31RLHH werd voor het eerst toegelaten op 28-05-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1149 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 925 kg leeggewicht en een maximale massa van 1495 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Renault Clio wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 3 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 247 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 31RLHH
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Renault Clio.
| Kilometerstand | 108873 km |
| Vraagprijs | € 4450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 31-RL-HH
Van deze Renault Clio is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 11-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 24-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd |
| 30-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 31RLHH
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Renault Clio. Ben je van plan om deze Renault te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 31RLHH
Deze Renault Clio is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1149 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Renault Clio een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1025 kg |
| Massa ledig | 925 kg |
| Toegestaande max. massa | 1495 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1149 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,8 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 139 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2002/80A |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 31-RL-HH
De huidige eigenaar van 31RLHH heeft deze Renault sinds 26-09-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Clio is voor het eerst op kenteken gezet op 28-05-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Renault sinds 28-05-2005 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 31RLHH een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 26-09-2025 | Op deze datum is 31RLHH voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-05-2005 | Op deze datum is 31RLHH voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-05-2005 | Op deze datum is 31RLHH voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Renault fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 31RLHH
De huidige eigenaar van deze Renault is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Clio niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 31RLHH sinds 2005
Nieuw koste deze Clio € inclusief 3070 euro BPM. Gemiddeld verliest een Renault zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 3070 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 31RLHH nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Renault voertuigen:
Reviews voor 31RLHH
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Renault Clio. Heb jij ervaring met deze Renault ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 31-RL-HH
Veel gestelde vragen over 31-RL-HH
Deze Renault is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Clio:
Blader door alle tweedehands Renault auto's
Ontdek andere Renault voertuigen
Kenteken 31RLHH maakt deel uit van de Renault familie.
Renault is een Franse autofabrikant die in 1899 werd opgericht door de gebroeders Renault. Het merk heeft sinds zijn oprichting een belangrijke rol gespeeld in de automobiliteitsindustrie, met een focus op innovaties, veiligheid en toegankelijkheid. Renault staat bekend om zijn diverse aanbod van voertuigen, van compacte stadsauto’s tot ruime gezinswagens en elektrische voertuigen.