30XKZ5 - Mercedes-Benz B 180 uit 2012
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz B 180 met kenteken 30XKZ5 . Ook bekend wel bekend als 30-XKZ-5. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze B 180 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 19-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz B 180
2012
19-07-2026
€ 31989
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz B 180 personenauto met kenteken 30XKZ5 werd voor het eerst toegelaten op 29-06-2012 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1595 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.9 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1295 kg leeggewicht en een maximale massa van 1960 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 19-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz B 180 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 30XKZ5, 30-XKZ-5 |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | B 180 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 30XKZ5
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz B 180.
| Kilometerstand | 185040 km |
| Vraagprijs | € 6500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 30-XKZ-5
Van deze Mercedes-Benz B 180 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 19-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 19-07-2024 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 30XKZ5
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz B 180. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 30XKZ5
Deze Mercedes-Benz B 180 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1595 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 122.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz B 180 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1395 kg |
| Massa ledig | 1295 kg |
| Toegestaande max. massa | 1960 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Cilinderinhoud | 1595 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,0 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,7 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 137 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 30-XKZ-5
De huidige eigenaar van 30XKZ5 heeft deze Mercedes-Benz sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De B 180 is voor het eerst op kenteken gezet op 29-06-2012 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 29-06-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 30XKZ5 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 30XKZ5 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 29-06-2012 | Op deze datum is 30XKZ5 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-06-2012 | Op deze datum is 30XKZ5 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 30XKZ5
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de B 180 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 30XKZ5 sinds 2012
Nieuw koste deze B 180 € 31989 inclusief 4639 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 31989 |
| Bruto BPM | € 4639 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 30XKZ5 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor 30XKZ5
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz B 180. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 30-XKZ-5
Veel gestelde vragen over 30-XKZ-5
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de B 180:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken 30XKZ5 maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.