30SHRR - Chevrolet Matiz uit 2006
Je bekijkt nu een Chevrolet Matiz met kenteken 30SHRR . Ook bekend wel bekend als 30-SH-RR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Matiz deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 07-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Chevrolet Matiz
2006
07-01-2027
€ 10821
hatchback
Samenvatting
Deze Chevrolet Matiz personenauto met kenteken 30SHRR werd voor het eerst toegelaten op 03-02-2006 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 796 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 770 kg leeggewicht en een maximale massa van 1270 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Chevrolet Matiz wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 235 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 30SHRR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Chevrolet Matiz.
| Kilometerstand | 62392 km |
| Vraagprijs | € 3790 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 30-SH-RR
Van deze Chevrolet Matiz is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 08-09-2025 |
Vervangen onderdelen: Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 26-01-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 30SHRR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Chevrolet Matiz. Ben je van plan om deze Chevrolet te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 30SHRR
Deze Chevrolet Matiz is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 796 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 51.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Chevrolet Matiz een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 870 kg |
| Massa ledig | 770 kg |
| Toegestaande max. massa | 1270 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 38 kW / 52 pk |
| Cilinderinhoud | 796 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 136 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 30-SH-RR
De huidige eigenaar van 30SHRR heeft deze Chevrolet sinds 09-01-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Matiz is voor het eerst op kenteken gezet op 03-02-2006 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Chevrolet sinds 03-02-2006 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 30SHRR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 09-01-2026 | Op deze datum is 30SHRR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-02-2006 | Op deze datum is 30SHRR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-02-2006 | Op deze datum is 30SHRR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Chevrolet fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 30SHRR
De huidige eigenaar van deze Chevrolet is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Matiz niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 30SHRR sinds 2006
Nieuw koste deze Matiz € 10821 inclusief 1845 euro BPM. Gemiddeld verliest een Chevrolet zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 10821 |
| Bruto BPM | € 1845 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 30SHRR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Chevrolet voertuigen:
Reviews voor 30SHRR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Chevrolet Matiz. Heb jij ervaring met deze Chevrolet ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 30-SH-RR
Veel gestelde vragen over 30-SH-RR
Deze Chevrolet is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Matiz:
Blader door alle tweedehands Chevrolet auto's
Ontdek andere Chevrolet voertuigen
Kenteken 30SHRR maakt deel uit van de Chevrolet familie.
Chevrolet, opgericht in 1911 door de Zwitserse autofabrikant Louis Chevrolet en zakenman William C. Durant, heeft zich ontwikkeld tot een van de bekendste automerken ter wereld. Het merk maakt deel uit van General Motors en is vooral populair in de Verenigde Staten, maar heeft ook een sterke aanwezigheid in andere landen. Chevrolet staat bekend om zijn diverse aanbod van voertuigen, variërend van compacte stadsauto's tot robuuste SUV’s en krachtige pick-ups.