2THD33 - Fiat 500 l uit 2014
Je bekijkt nu een Fiat 500 l met kenteken 2THD33 . Ook bekend wel bekend als 2-THD-33. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 500 l deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 11-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat 500 l
2014
11-03-2027
€ 23914
MPV
Samenvatting
Deze Fiat 500 l personenauto met kenteken 2THD33 werd voor het eerst toegelaten op 31-01-2014 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 2-cilinder motor met een cilinderinhoud van 875 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1235 kg leeggewicht en een maximale massa van 1820 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat 500 l wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 261 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 2THD33
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat 500 l.
| Kilometerstand | 104850 km |
| Vraagprijs | € 5944 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 2-THD-33
Van deze Fiat 500 l is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 06-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij Dimlicht onjuist afgesteld Remlicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 2THD33
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500 l. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 2THD33
Deze Fiat 500 l is uitgerust met een krachtige 2-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 875 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 104.72 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 l een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1335 kg |
| Massa ledig | 1235 kg |
| Toegestaande max. massa | 1820 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Cilinderinhoud | 875 liter |
| Aantal cilinders | 2 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,7 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 112 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 2-THD-33
De huidige eigenaar van 2THD33 heeft deze Fiat sinds 01-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De 500 l is voor het eerst op kenteken gezet op 31-01-2014 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 31-01-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 2THD33 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-10-2025 | Op deze datum is 2THD33 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-01-2014 | Op deze datum is 2THD33 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-01-2014 | Op deze datum is 2THD33 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 2THD33
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 500 l niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 2THD33 sinds 2014
Nieuw koste deze 500 l € 23914 inclusief 2520 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23914 |
| Bruto BPM | € 2520 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 2THD33 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor 2THD33
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat 500 l. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 2-THD-33
Veel gestelde vragen over 2-THD-33
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500 l:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken 2THD33 maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische automerken ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino" en heeft door de jaren heen een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van de autotechnologie en -design. Het merk staat bekend om zijn innovatieve en compacte voertuigen, die vaak gericht zijn op stedelijke mobiliteit.