29HXHL - BMW Z reihe uit 2002
Je bekijkt nu een BMW Z reihe met kenteken 29HXHL . Ook bekend wel bekend als 29-HX-HL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Z reihe deze. Dit voertuig is gebouwd in 2002 en heeft een apk tot 22-05-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW Z reihe
2002
22-05-2026
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze BMW Z reihe personenauto met kenteken 29HXHL werd voor het eerst toegelaten op 28-01-2002 en is momenteel 24 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1895 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.90 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 2 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1195 kg leeggewicht en een maximale massa van 1490 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 22-05-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW Z reihe wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 29HXHL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW Z reihe.
| Kilometerstand | 135000 km |
| Vraagprijs | € 9750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 29-HX-HL
Van deze BMW Z reihe is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 22-05-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd |
| 02-02-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 29HXHL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW Z reihe. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 29HXHL
Deze BMW Z reihe is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1895 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 118.32 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 2 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW Z reihe een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1295 kg |
| Massa ledig | 1195 kg |
| Toegestaande max. massa | 1490 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 87 kW / 118 pk |
| Cilinderinhoud | 1895 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,5 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,9 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 189 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 29-HX-HL
De huidige eigenaar van 29HXHL heeft deze BMW sinds 04-05-2024 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Z reihe is voor het eerst op kenteken gezet op 28-01-2002 en is dus 24 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 28-01-2002 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 29HXHL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-05-2024 | Op deze datum is 29HXHL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-01-2002 | Op deze datum is 29HXHL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-01-2002 | Op deze datum is 29HXHL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 29HXHL
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Z reihe niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 29HXHL sinds 2002
Nieuw koste deze Z reihe € inclusief 9494 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 9494 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 29HXHL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor 29HXHL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW Z reihe. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 29-HX-HL
Veel gestelde vragen over 29-HX-HL
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Z reihe:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken 29HXHL maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, of Bayerische Motoren Werke, is een Duits automerk dat wereldwijd bekend staat om zijn hoogwaardige voertuigen die zowel prestatie als luxe combineren. Het bedrijf werd opgericht in 1916 en begon oorspronkelijk met het produceren van vliegtuigmotoren. Na de Eerste Wereldoorlog verschoof BMW zijn focus naar de productie van motorfietsen en later naar auto's.