28SLBF - Honda Civic 4dr hybrid uit 2006
Je bekijkt nu een Honda Civic 4dr hybrid met kenteken 28SLBF . Ook bekend wel bekend als 28-SL-BF. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Civic 4dr hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 05-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Honda Civic 4dr hybrid
2006
05-01-2027
€ 23352
sedan
Samenvatting
Deze Honda Civic 4dr hybrid personenauto met kenteken 28SLBF werd voor het eerst toegelaten op 20-02-2006 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1339 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1268 kg leeggewicht en een maximale massa van 1720 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Honda Civic 4dr hybrid wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 28SLBF, 28-SL-BF |
| Merk | Honda |
| Model | Civic 4dr hybrid |
| Bouwjaar | 2006 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie 28SLBF
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Honda Civic 4dr hybrid.
| Kilometerstand | 250622 km |
| Vraagprijs | € 2450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 28-SL-BF
Van deze Honda Civic 4dr hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 08-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 28SLBF
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Honda Civic 4dr hybrid. Ben je van plan om deze Honda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 28SLBF
Deze Honda Civic 4dr hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1339 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Honda Civic 4dr hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1368 kg |
| Massa ledig | 1268 kg |
| Toegestaande max. massa | 1720 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Cilinderinhoud | 1339 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,2 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 109 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 28-SL-BF
De huidige eigenaar van 28SLBF heeft deze Honda sinds 15-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Civic 4dr hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 20-02-2006 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Honda sinds 20-02-2006 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 28SLBF een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-07-2025 | Op deze datum is 28SLBF voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-02-2006 | Op deze datum is 28SLBF voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-02-2006 | Op deze datum is 28SLBF voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Honda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 28SLBF
De huidige eigenaar van deze Honda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Civic 4dr hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 28SLBF sinds 2006
Nieuw koste deze Civic 4dr hybrid € 23352 inclusief 1 euro BPM. Gemiddeld verliest een Honda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23352 |
| Bruto BPM | € 1 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 28SLBF nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Honda voertuigen:
Reviews voor 28SLBF
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Honda Civic 4dr hybrid. Heb jij ervaring met deze Honda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 28-SL-BF
Veel gestelde vragen over 28-SL-BF
Deze Honda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Civic 4dr hybrid:
Blader door alle tweedehands Honda auto's
Ontdek andere Honda voertuigen
Kenteken 28SLBF maakt deel uit van de Honda familie.
Honda is een gerenommeerd Japanse autofabrikant die in 1948 werd opgericht. Oorspronkelijk begonnen als motorfabrikant, is Honda uitgegroeid tot een van de grootste automerken ter wereld. Het merk is vooral bekend om zijn innovatieve technologie, betrouwbaarheid en brandstofefficiëntie. Honda is niet alleen een pionier in de autowereld, maar heeft ook een sterkere focus op milieuverantwoorde prestaties dan veel andere fabrikanten.