24GTZ1 - Ford C-max uit 2008
Je bekijkt nu een Ford C-max met kenteken 24GTZ1 . Ook bekend wel bekend als 24-GTZ-1. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C-max deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 12-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford C-max
2008
12-09-2026
€ Onbekend
MPV
Samenvatting
Deze Ford C-max personenauto met kenteken 24GTZ1 werd voor het eerst toegelaten op 12-09-2008 en is momenteel 17 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1294 kg leeggewicht en een maximale massa van 1925 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford C-max wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 264 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 24GTZ1
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford C-max.
| Kilometerstand | 207151 km |
| Vraagprijs | € 2999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 24-GTZ-1
Van deze Ford C-max is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 22-08-2025 |
Vervangen onderdelen: Roestschade veerschotel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 24GTZ1
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford C-max. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 24GTZ1
Deze Ford C-max is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 145.52 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford C-max een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1394 kg |
| Massa ledig | 1294 kg |
| Toegestaande max. massa | 1925 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 107 kW / 146 pk |
| Cilinderinhoud | 1999 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,9 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 171 g/km |
| Milieu klasse | R/83II-05 |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 24-GTZ-1
De huidige eigenaar van 24GTZ1 heeft deze Ford sinds 06-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De C-max is voor het eerst op kenteken gezet op 12-09-2008 en is dus 17 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 12-09-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 24GTZ1 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-10-2025 | Op deze datum is 24GTZ1 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-09-2008 | Op deze datum is 24GTZ1 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-09-2008 | Op deze datum is 24GTZ1 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 24GTZ1
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C-max niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 24GTZ1 sinds 2008
Nieuw koste deze C-max € inclusief 7198 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 7198 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 24GTZ1 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor 24GTZ1
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford C-max. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 24-GTZ-1
Veel gestelde vragen over 24-GTZ-1
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C-max:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken 24GTZ1 maakt deel uit van de Ford familie.
Ford, opgericht in 1903 door Henry Ford, is een van de oudste en meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die diep verweven is met de ontwikkeling van de auto-industrie en innovatieve productietechnieken. Ford introduceerde in 1913 de productie van de lopende band, wat de efficiëntie van autoproductie drastisch verhoogde en de prijzen verlaagde, waardoor auto's toegankelijker werden voor het grote publiek.