22TBH1 - Seat Ibiza uit 2012
Je bekijkt nu een Seat Ibiza met kenteken 22TBH1 . Ook bekend wel bekend als 22-TBH-1. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ibiza deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 10-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Seat Ibiza
2012
10-03-2027
€ 11994
MPV
Samenvatting
Deze Seat Ibiza personenauto met kenteken 22TBH1 werd voor het eerst toegelaten op 16-02-2012 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 949 kg leeggewicht en een maximale massa van 1500 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Seat Ibiza wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 247 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 22TBH1
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Seat Ibiza.
| Kilometerstand | 140120 km |
| Vraagprijs | € 3450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 22-TBH-1
Van deze Seat Ibiza is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 03-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 22TBH1
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Seat Ibiza. Ben je van plan om deze Seat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 22TBH1
Deze Seat Ibiza is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Seat Ibiza een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1049 kg |
| Massa ledig | 949 kg |
| Toegestaande max. massa | 1500 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,4 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3800 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 125 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 22-TBH-1
De huidige eigenaar van 22TBH1 heeft deze Seat sinds 15-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Ibiza is voor het eerst op kenteken gezet op 16-02-2012 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Seat sinds 16-02-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 22TBH1 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-12-2025 | Op deze datum is 22TBH1 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 16-02-2012 | Op deze datum is 22TBH1 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 16-02-2012 | Op deze datum is 22TBH1 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Seat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 22TBH1
De huidige eigenaar van deze Seat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ibiza niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 22TBH1 sinds 2012
Nieuw koste deze Ibiza € 11994 inclusief 1702 euro BPM. Gemiddeld verliest een Seat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 11994 |
| Bruto BPM | € 1702 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 22TBH1 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Seat voertuigen:
Reviews voor 22TBH1
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Seat Ibiza. Heb jij ervaring met deze Seat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 22-TBH-1
Veel gestelde vragen over 22-TBH-1
Deze Seat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ibiza:
Blader door alle tweedehands Seat auto's
Ontdek andere Seat voertuigen
Kenteken 22TBH1 maakt deel uit van de Seat familie.
Seat is een Spaans autobezit dat zijn oorsprong vindt in 1950. Het merk, dat staat voor Sociedad Española de Automóviles de Turismo, is ontstaan met als doel betaalbare en betrouwbare voertuigen te produceren voor de Spaanse markt. In de loop der jaren heeft Seat zich ontwikkeld tot een belangrijke speler in de Europese automarkt en is het merk momenteel een dochteronderneming van de Volkswagen Groep.