21NFZ5 - Fiat 500 uit 2010
Je bekijkt nu een Fiat 500 met kenteken 21NFZ5 . Ook bekend wel bekend als 21-NFZ-5. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 500 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 08-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat 500
2010
08-12-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken 21NFZ5 werd voor het eerst toegelaten op 09-06-2010 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 880 kg leeggewicht en een maximale massa van 1320 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 08-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat 500 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 230 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 21NFZ5
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat 500.
| Kilometerstand | 199708 km |
| Vraagprijs | € 4250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 21-NFZ-5
Van deze Fiat 500 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 08-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 25-11-2022 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 21NFZ5
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 21NFZ5
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 69.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 980 kg |
| Massa ledig | 880 kg |
| Toegestaande max. massa | 1320 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,7 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 113 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 21-NFZ-5
De huidige eigenaar van 21NFZ5 heeft deze Fiat sinds 15-03-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 09-06-2010 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 24-06-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 21NFZ5 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-03-2026 | Op deze datum is 21NFZ5 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-06-2011 | Op deze datum is 21NFZ5 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-06-2010 | Op deze datum is 21NFZ5 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 21NFZ5
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 500 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 21NFZ5 sinds 2010
Nieuw koste deze 500 € inclusief 915 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 915 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 21NFZ5 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor 21NFZ5
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat 500. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 21-NFZ-5
Veel gestelde vragen over 21-NFZ-5
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken 21NFZ5 maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische automerken ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino" en heeft door de jaren heen een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van de autotechnologie en -design. Het merk staat bekend om zijn innovatieve en compacte voertuigen, die vaak gericht zijn op stedelijke mobiliteit.