20SBBJ - Opel Astra-g-cabrio uit 2003
Je bekijkt nu een Opel Astra-g-cabrio met kenteken 20SBBJ . Ook bekend wel bekend als 20-SB-BJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Astra-g-cabrio deze. Dit voertuig is gebouwd in 2003 en heeft een apk tot 28-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Astra-g-cabrio
2003
28-06-2026
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Opel Astra-g-cabrio personenauto met kenteken 20SBBJ werd voor het eerst toegelaten op 12-05-2003 en is momenteel 22 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1293 kg leeggewicht en een maximale massa van 1785 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Astra-g-cabrio wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 261 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 20SBBJ, 20-SB-BJ |
| Merk | Opel |
| Model | Astra-g-cabrio |
| Bouwjaar | 2003 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie 20SBBJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Astra-g-cabrio.
| Kilometerstand | 205118 km |
| Vraagprijs | € 2250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 20-SB-BJ
Van deze Opel Astra-g-cabrio is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 21-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 20SBBJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Astra-g-cabrio. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 20SBBJ
Deze Opel Astra-g-cabrio is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 146.88 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Astra-g-cabrio een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1393 kg |
| Massa ledig | 1293 kg |
| Toegestaande max. massa | 1785 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 108 kW / 147 pk |
| Cilinderinhoud | 2198 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,8 l/100km ( ±8 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4350 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 197 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/100B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 20-SB-BJ
De huidige eigenaar van 20SBBJ heeft deze Opel sinds 06-04-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Astra-g-cabrio is voor het eerst op kenteken gezet op 12-05-2003 en is dus 22 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 10-03-2006 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 20SBBJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-04-2025 | Op deze datum is 20SBBJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 10-03-2006 | Op deze datum is 20SBBJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-05-2003 | Op deze datum is 20SBBJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 20SBBJ
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Astra-g-cabrio niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 20SBBJ sinds 2003
Nieuw koste deze Astra-g-cabrio € inclusief 3715 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 3715 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 20SBBJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 20SBBJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Astra-g-cabrio. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 20-SB-BJ
Veel gestelde vragen over 20-SB-BJ
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Astra-g-cabrio:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 20SBBJ maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.