20NXDP - Volkswagen Polo uit 2004
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 20NXDP . Ook bekend wel bekend als 20-NX-DP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2004 en heeft een apk tot 10-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2004
10-06-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 20NXDP werd voor het eerst toegelaten op 27-04-2004 en is momenteel 21 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1000 kg leeggewicht en een maximale massa van 1570 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 20NXDP, 20-NX-DP |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2004 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor 20-NX-DP
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 05-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 07-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Remverschil op 1 as te groot Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 07-06-2023 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af Gordel beschadigd Achterlicht werkt niet (goed) Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 20NXDP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 20NXDP
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 100.64 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1100 kg |
| Massa ledig | 1000 kg |
| Toegestaande max. massa | 1570 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,0 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 161 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/100B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 20-NX-DP
De huidige eigenaar van 20NXDP heeft deze Volkswagen sinds 27-04-2004 in bezit en heeft hem dus 21 jaar geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 27-04-2004 en is dus 21 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 27-04-2004 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 20NXDP een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-04-2004 | Op deze datum is 20NXDP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-04-2004 | Op deze datum is 20NXDP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-04-2004 | Op deze datum is 20NXDP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 20NXDP
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 20NXDP sinds 2004
Nieuw koste deze Polo € inclusief 3853 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 3853 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 20NXDP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 20NXDP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 20-NX-DP
Veel gestelde vragen over 20-NX-DP
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 20NXDP maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.