20JZS3 - Alfa Romeo 159 sportwagon uit 2009
Je bekijkt nu een Alfa Romeo 159 sportwagon met kenteken 20JZS3 . Ook bekend wel bekend als 20-JZS-3. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 159 sportwagon deze. Dit voertuig is gebouwd in 2009 en heeft een apk tot 01-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Alfa Romeo 159 sportwagon
2009
01-04-2027
€ 32343
stationwagen
Samenvatting
Deze Alfa Romeo 159 sportwagon personenauto met kenteken 20JZS3 werd voor het eerst toegelaten op 30-09-2009 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1796 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1410 kg leeggewicht en een maximale massa van 1985 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Alfa Romeo 159 sportwagon wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 20JZS3, 20-JZS-3 |
| Merk | Alfa Romeo |
| Model | 159 sportwagon |
| Bouwjaar | 2009 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 20JZS3
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Alfa Romeo 159 sportwagon.
| Kilometerstand | 190022 km |
| Vraagprijs | € 4499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 20-JZS-3
Van deze Alfa Romeo 159 sportwagon is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 01-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd Band onvoldoende profiel Bandenspanning niet op juiste waarde Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 20-03-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Dimlicht onjuist afgesteld |
| 17-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Schokdemper ondeugdelijk bevestigd Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 20JZS3
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Alfa Romeo 159 sportwagon. Ben je van plan om deze Alfa Romeo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 20JZS3
Deze Alfa Romeo 159 sportwagon is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1796 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 140.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Alfa Romeo 159 sportwagon een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1510 kg |
| Massa ledig | 1410 kg |
| Toegestaande max. massa | 1985 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Cilinderinhoud | 1796 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,7 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4725 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 183 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 20-JZS-3
De huidige eigenaar van 20JZS3 heeft deze Alfa Romeo sinds 23-01-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De 159 sportwagon is voor het eerst op kenteken gezet op 30-09-2009 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Alfa Romeo sinds 30-09-2009 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 20JZS3 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 23-01-2026 | Op deze datum is 20JZS3 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-09-2009 | Op deze datum is 20JZS3 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-09-2009 | Op deze datum is 20JZS3 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Alfa Romeo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 20JZS3
De huidige eigenaar van deze Alfa Romeo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 159 sportwagon niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 20JZS3 sinds 2009
Nieuw koste deze 159 sportwagon € 32343 inclusief 7164 euro BPM. Gemiddeld verliest een Alfa Romeo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 32343 |
| Bruto BPM | € 7164 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 20JZS3 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Alfa Romeo voertuigen:
Reviews voor 20JZS3
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Alfa Romeo 159 sportwagon. Heb jij ervaring met deze Alfa Romeo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 20-JZS-3
Veel gestelde vragen over 20-JZS-3
Deze Alfa Romeo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 159 sportwagon:
Blader door alle tweedehands Alfa Romeo auto's
Ontdek andere Alfa Romeo voertuigen
Kenteken 20JZS3 maakt deel uit van de Alfa Romeo familie.
Alfa Romeo is een iconisch Italiaans automerk dat zijn oorsprong vindt in 1910. Het merk staat bekend om zijn rijke geschiedenis, elegante design en sportieve prestaties. Met een sterke focus op innovatie en emotie heeft Alfa Romeo door de jaren heen verschillende modellen ontwikkeld die niet alleen functioneel zijn, maar ook een lust voor het oog.