1XSX25 - Toyota Yaris hybrid uit 2014
Je bekijkt nu een Toyota Yaris hybrid met kenteken 1XSX25 . Ook bekend wel bekend als 1-XSX-25. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Yaris hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 26-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Yaris hybrid
2014
26-06-2026
€ 20765
MPV
Samenvatting
Deze Toyota Yaris hybrid personenauto met kenteken 1XSX25 werd voor het eerst toegelaten op 04-11-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1497 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1060 kg leeggewicht en een maximale massa van 1565 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Yaris hybrid wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 251 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 1XSX25, 1-XSX-25 |
| Merk | Toyota |
| Model | Yaris hybrid |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie 1XSX25
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Yaris hybrid.
| Kilometerstand | 95488 km |
| Vraagprijs | € 10895 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 1-XSX-25
Van deze Toyota Yaris hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 12-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Remlicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 1XSX25
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Yaris hybrid. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 1XSX25
Deze Toyota Yaris hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1497 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Yaris hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1160 kg |
| Massa ledig | 1060 kg |
| Toegestaande max. massa | 1565 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1497 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 3,1 l/100km ( ±32 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,3 l/100km ( ±30 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±30 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 75 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 1-XSX-25
De huidige eigenaar van 1XSX25 heeft deze Toyota sinds 05-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Yaris hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 04-11-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 04-11-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 1XSX25 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-08-2025 | Op deze datum is 1XSX25 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 04-11-2014 | Op deze datum is 1XSX25 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-11-2014 | Op deze datum is 1XSX25 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 1XSX25
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Yaris hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 1XSX25 sinds 2014
Nieuw koste deze Yaris hybrid € 20765 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20765 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 1XSX25 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor 1XSX25
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Yaris hybrid. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 1-XSX-25
Veel gestelde vragen over 1-XSX-25
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Yaris hybrid:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken 1XSX25 maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota is een van de grootste en meest erkende automerken ter wereld, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda. Het Japanse bedrijf begon als een tak van de Toyoda Automatic Loom Works en heeft zich sindsdien ontwikkeld tot een toonaangevende fabrikant van voertuigen. Toyota is vooral bekend om zijn focus op kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie.