1XPR05 - Volvo V60 plug in hybrid uit 2014
Je bekijkt nu een Volvo V60 plug in hybrid met kenteken 1XPR05 . Ook bekend wel bekend als 1-XPR-05. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze V60 plug in hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 28-12-2025.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo V60 plug in hybrid
2014
28-12-2025
€ 72254
stationwagen
Samenvatting
Deze Volvo V60 plug in hybrid personenauto met kenteken 1XPR05 werd voor het eerst toegelaten op 01-10-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 5-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2400 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1849 kg leeggewicht en een maximale massa van 2505 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 28-12-2025. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Volvo V60 plug in hybrid wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 278 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 1XPR05, 1-XPR-05 |
| Merk | Volvo |
| Model | V60 plug in hybrid |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 1XPR05
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo V60 plug in hybrid.
| Kilometerstand | 257560 km |
| Vraagprijs | € 7450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 1-XPR-05
Van deze Volvo V60 plug in hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-12-2025 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 1XPR05
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo V60 plug in hybrid. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 1XPR05
Deze Volvo V60 plug in hybrid is uitgerust met een krachtige 5-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2400 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 214.88 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo V60 plug in hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1949 kg |
| Massa ledig | 1849 kg |
| Toegestaande max. massa | 2505 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 158 kW / 215 pk |
| Cilinderinhoud | 2400 liter |
| Aantal cilinders | 5 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3000 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 1-XPR-05
De huidige eigenaar van 1XPR05 heeft deze Volvo sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De V60 plug in hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 01-10-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 01-10-2014 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 1XPR05 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is 1XPR05 voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 01-10-2014 | Op deze datum is 1XPR05 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-10-2014 | Op deze datum is 1XPR05 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 1XPR05
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de V60 plug in hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 1XPR05 sinds 2014
Nieuw koste deze V60 plug in hybrid € 72254 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 72254 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 1XPR05 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor 1XPR05
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo V60 plug in hybrid. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 1-XPR-05
Veel gestelde vragen over 1-XPR-05
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de V60 plug in hybrid:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken 1XPR05 maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo is een Zweeds automerk dat bekend staat om zijn focus op veiligheid, kwaliteit en duurzaamheid. Opgericht in 1927 in Göteborg, heeft Volvo een lange geschiedenis in de autobezit, waarbij het merk zich vanaf het begin richtte op het creëren van veilige voertuigen. Dit heeft geleid tot verschillende baanbrekende innovaties, waaronder de introductie van de driepuntsgordel in 1959, die niet alleen de veiligheid van Volvo-rijders verbeterde, maar uiteindelijk ook door andere fabrikanten werd overgenomen.