1SNP43 - Mercedes-Benz B 150 uit 2006
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz B 150 met kenteken 1SNP43 . Ook bekend wel bekend als 1-SNP-43. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze B 150 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 23-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz B 150
2006
23-12-2026
€ Onbekend
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz B 150 personenauto met kenteken 1SNP43 werd voor het eerst toegelaten op 05-12-2006 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1200 kg leeggewicht en een maximale massa van 1835 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz B 150 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 278 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 1SNP43, 1-SNP-43 |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | B 150 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 1SNP43
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz B 150.
| Kilometerstand | 182452 km |
| Vraagprijs | € 2895 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 1-SNP-43
Van deze Mercedes-Benz B 150 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-12-2025 |
Vervangen onderdelen: Remlicht werkt niet (goed) |
| 10-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 1SNP43
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz B 150. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 1SNP43
Deze Mercedes-Benz B 150 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz B 150 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1300 kg |
| Massa ledig | 1200 kg |
| Toegestaande max. massa | 1835 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Cilinderinhoud | 1498 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,5 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,8 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3900 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 163 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 1-SNP-43
De huidige eigenaar van 1SNP43 heeft deze Mercedes-Benz sinds 19-07-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De B 150 is voor het eerst op kenteken gezet op 05-12-2006 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 13-12-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 1SNP43 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 19-07-2025 | Op deze datum is 1SNP43 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 13-12-2013 | Op deze datum is 1SNP43 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-12-2006 | Op deze datum is 1SNP43 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 1SNP43
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de B 150 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 1SNP43 sinds 2006
Nieuw koste deze B 150 € inclusief 905 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 905 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 1SNP43 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor 1SNP43
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz B 150. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 1-SNP-43
Veel gestelde vragen over 1-SNP-43
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de B 150:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken 1SNP43 maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.