1SHG19 - Mini uit 2013
Je bekijkt nu een Mini met kenteken 1SHG19 . Ook bekend wel bekend als 1-SHG-19. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 15-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mini
2013
15-07-2026
€ 55077
stationwagen
Samenvatting
Deze Mini personenauto met kenteken 1SHG19 werd voor het eerst toegelaten op 01-10-2013 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 1380 kg leeggewicht en een maximale massa van 1915 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 15-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mini wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 260 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 1SHG19, 1-SHG-19 |
| Merk | Mini |
| Model | |
| Bouwjaar | 2013 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 1SHG19
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mini .
| Kilometerstand | 85407 km |
| Vraagprijs | € 15995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 1-SHG-19
Van deze Mini is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 15-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 1SHG19
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini . Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 1SHG19
Deze Mini is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 217.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1480 kg |
| Massa ledig | 1380 kg |
| Toegestaande max. massa | 1915 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,4 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 172 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 1-SHG-19
De huidige eigenaar van 1SHG19 heeft deze Mini sinds 25-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De is voor het eerst op kenteken gezet op 01-10-2013 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 01-10-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 1SHG19 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-08-2025 | Op deze datum is 1SHG19 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-10-2013 | Op deze datum is 1SHG19 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-10-2013 | Op deze datum is 1SHG19 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 1SHG19
De huidige eigenaar van deze Mini is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 1SHG19 sinds 2013
Nieuw koste deze € 55077 inclusief 10361 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 55077 |
| Bruto BPM | € 10361 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 1SHG19 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Reviews voor 1SHG19
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mini . Heb jij ervaring met deze Mini ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 1-SHG-19
Veel gestelde vragen over 1-SHG-19
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de :
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken 1SHG19 maakt deel uit van de Mini familie.
Mini, een merk met een rijke geschiedenis en een iconisch design, staat synoniem voor unieke rijervaringen en een onderscheidende stijl. Oorspronkelijk gelanceerd in 1959, ontstond het idee voor de Mini als antwoord op de behoefte aan een compacte, efficiënte en betaalbare auto, speciaal ontworpen voor de smalle straten van Europa. Het ontwerp van Sir Alec Issigonis resulteerde in een revolutionaire auto met een slimme indeling en een karakteristiek uiterlijk dat nog steeds herkenbaar is.