15PTR3 - Volkswagen Polo uit 2011
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken 15PTR3 . Ook bekend wel bekend als 15-PTR-3. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 20-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
2011
20-11-2026
€ 20696
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken 15PTR3 werd voor het eerst toegelaten op 04-04-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1050 kg leeggewicht en een maximale massa van 1590 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 246 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 15PTR3, 15-PTR-3 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 2011 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor 15-PTR-3
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-11-2025 |
Vervangen onderdelen: Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 01-10-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Remlicht werkt niet (goed) |
| 16-11-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 15PTR3
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 15PTR3
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1150 kg |
| Massa ledig | 1050 kg |
| Toegestaande max. massa | 1590 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±29 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3150 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 89 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 15-PTR-3
De huidige eigenaar van 15PTR3 heeft deze Volkswagen sinds 22-01-2019 in bezit en heeft hem dus 7 jaar geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 04-04-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 04-04-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 15PTR3 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-01-2019 | Op deze datum is 15PTR3 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 04-04-2011 | Op deze datum is 15PTR3 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-04-2011 | Op deze datum is 15PTR3 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 15PTR3
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 15PTR3 sinds 2011
Nieuw koste deze Polo € 20696 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20696 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 15PTR3 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 15PTR3
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 15-PTR-3
Veel gestelde vragen over 15-PTR-3
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 15PTR3 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.