14RSZ2 - Suzuki Alto uit 2011
Je bekijkt nu een Suzuki Alto met kenteken 14RSZ2 . Ook bekend wel bekend als 14-RSZ-2. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Alto deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 11-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Suzuki Alto
2011
11-05-2027
€ 8798
hatchback
Samenvatting
Deze Suzuki Alto personenauto met kenteken 14RSZ2 werd voor het eerst toegelaten op 30-07-2011 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 996 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 830 kg leeggewicht en een maximale massa van 1250 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Suzuki Alto wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 236 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 14RSZ2
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Suzuki Alto.
| Kilometerstand | 90611 km |
| Vraagprijs | € 4325 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 14-RSZ-2
Van deze Suzuki Alto is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 10-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 14RSZ2
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Suzuki Alto. Ben je van plan om deze Suzuki te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 14RSZ2
Deze Suzuki Alto is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 996 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 68.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Suzuki Alto een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 930 kg |
| Massa ledig | 830 kg |
| Toegestaande max. massa | 1250 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 50 kW / 68 pk |
| Cilinderinhoud | 996 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 103 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 14-RSZ-2
De huidige eigenaar van 14RSZ2 heeft deze Suzuki sinds 25-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Alto is voor het eerst op kenteken gezet op 30-07-2011 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Suzuki sinds 30-07-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 14RSZ2 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-11-2025 | Op deze datum is 14RSZ2 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-07-2011 | Op deze datum is 14RSZ2 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-07-2011 | Op deze datum is 14RSZ2 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Suzuki fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 14RSZ2
De huidige eigenaar van deze Suzuki is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Alto niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 14RSZ2 sinds 2011
Nieuw koste deze Alto € 8798 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Suzuki zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 8798 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 14RSZ2 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Suzuki voertuigen:
Reviews voor 14RSZ2
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Suzuki Alto. Heb jij ervaring met deze Suzuki ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 14-RSZ-2
Veel gestelde vragen over 14-RSZ-2
Deze Suzuki is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Alto:
Blader door alle tweedehands Suzuki auto's
Ontdek andere Suzuki voertuigen
Kenteken 14RSZ2 maakt deel uit van de Suzuki familie.
Suzuki, opgericht in 1909, is een Japans automerk dat bekend staat om zijn veelzijdige en betrouwbare voertuigen. Het merk begon oorspronkelijk als producent van weefmachines, maar breidde zijn activiteiten in de jaren ’50 uit naar de autobezit. Suzuki is sindsdien uitgegroeid tot een belangrijke speler in de auto-industrie, met een focus op compacte auto's en SUV's.