14RHL8 - BMW 5er reihe uit 2006
Je bekijkt nu een BMW 5er reihe met kenteken 14RHL8 . Ook bekend wel bekend als 14-RHL-8. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 5er reihe deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 24-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW 5er reihe
2006
24-07-2026
€ Onbekend
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW 5er reihe personenauto met kenteken 14RHL8 werd voor het eerst toegelaten op 20-11-2006 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2497 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1555 kg leeggewicht en een maximale massa van 2180 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 24-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW 5er reihe wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 289 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 14RHL8
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW 5er reihe.
| Kilometerstand | 233082 km |
| Vraagprijs | € 5450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 14-RHL-8
Van deze BMW 5er reihe is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 24-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 14RHL8
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW 5er reihe. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 14RHL8
Deze BMW 5er reihe is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2497 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 176.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW 5er reihe een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1655 kg |
| Massa ledig | 1555 kg |
| Toegestaande max. massa | 2180 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Cilinderinhoud | 2497 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4350 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 230 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 14-RHL-8
De huidige eigenaar van 14RHL8 heeft deze BMW sinds 17-12-2025 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De 5er reihe is voor het eerst op kenteken gezet op 20-11-2006 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 26-05-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is 14RHL8 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-12-2025 | Op deze datum is 14RHL8 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-05-2011 | Op deze datum is 14RHL8 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-11-2006 | Op deze datum is 14RHL8 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 14RHL8
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 5er reihe niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 14RHL8 sinds 2006
Nieuw koste deze 5er reihe € inclusief 18578 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 18578 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 14RHL8 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor 14RHL8
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW 5er reihe. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 14-RHL-8
Veel gestelde vragen over 14-RHL-8
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 5er reihe:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken 14RHL8 maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, of Bayerische Motoren Werke, is een Duits automerk dat wereldwijd bekend staat om zijn hoogwaardige voertuigen die zowel prestatie als luxe combineren. Het bedrijf werd opgericht in 1916 en begon oorspronkelijk met het produceren van vliegtuigmotoren. Na de Eerste Wereldoorlog verschoof BMW zijn focus naar de productie van motorfietsen en later naar auto's.