13JRHL - Opel Zafira-a uit 2002
Je bekijkt nu een Opel Zafira-a met kenteken 13JRHL . Ook bekend wel bekend als 13-JR-HL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Zafira-a deze. Dit voertuig is gebouwd in 2002 en heeft een apk tot 13-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Zafira-a
2002
13-08-2026
€ Onbekend
stationwagen
Samenvatting
Deze Opel Zafira-a personenauto met kenteken 13JRHL werd voor het eerst toegelaten op 09-07-2002 en is momenteel 23 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1293 kg leeggewicht en een maximale massa van 1950 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 13-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Zafira-a wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 269 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 13JRHL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Zafira-a.
| Kilometerstand | 202100 km |
| Vraagprijs | € 2240 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 13-JR-HL
Van deze Opel Zafira-a is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 13-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 21-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Roestschade subframe bevestigingspunt Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 04-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 13JRHL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Zafira-a. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 13JRHL
Deze Opel Zafira-a is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 100.64 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Zafira-a een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1393 kg |
| Massa ledig | 1293 kg |
| Toegestaande max. massa | 1950 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,3 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,5 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 190 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*1999/102B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 13-JR-HL
De huidige eigenaar van 13JRHL heeft deze Opel sinds 04-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Zafira-a is voor het eerst op kenteken gezet op 09-07-2002 en is dus 23 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 09-07-2002 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 13JRHL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-03-2025 | Op deze datum is 13JRHL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-07-2002 | Op deze datum is 13JRHL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-07-2002 | Op deze datum is 13JRHL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 13JRHL
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Zafira-a niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 13JRHL sinds 2002
Nieuw koste deze Zafira-a € inclusief 4446 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 4446 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 13JRHL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 13JRHL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Zafira-a. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 13-JR-HL
Veel gestelde vragen over 13-JR-HL
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Zafira-a:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 13JRHL maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.