13JGL1 - Volkswagen Golf uit 2009
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf met kenteken 13JGL1 . Ook bekend wel bekend als 13-JGL-1. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf deze. Dit voertuig is gebouwd in 2009 en heeft een apk tot 29-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2009
29-07-2026
€ 23224
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken 13JGL1 werd voor het eerst toegelaten op 16-05-2009 en is momenteel 16 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1190 kg leeggewicht en een maximale massa van 1820 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 257 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 13JGL1, 13-JGL-1 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2009 |
| Vorm | Stationwagen |
APK historie voor 13-JGL-1
Van deze Volkswagen Golf is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 16-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 14-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 13JGL1
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 13JGL1
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 122.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1290 kg |
| Massa ledig | 1190 kg |
| Toegestaande max. massa | 1820 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,2 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 13-JGL-1
De huidige eigenaar van 13JGL1 heeft deze Volkswagen sinds 27-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 16-05-2009 en is dus 16 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 16-05-2009 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 13JGL1 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-08-2025 | Op deze datum is 13JGL1 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 16-05-2009 | Op deze datum is 13JGL1 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 16-05-2009 | Op deze datum is 13JGL1 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 13JGL1
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 13JGL1 sinds 2009
Nieuw koste deze Golf € 23224 inclusief 4354 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23224 |
| Bruto BPM | € 4354 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 13JGL1 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor 13JGL1
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 13-JGL-1
Veel gestelde vragen over 13-JGL-1
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken 13JGL1 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.