11ZTZ7 - Opel Zafira tourer uit 2013
Je bekijkt nu een Opel Zafira tourer met kenteken 11ZTZ7 . Ook bekend wel bekend als 11-ZTZ-7. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Zafira tourer deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 07-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Zafira tourer
2013
07-04-2027
€ 29522
stationwagen
Samenvatting
Deze Opel Zafira tourer personenauto met kenteken 11ZTZ7 werd voor het eerst toegelaten op 19-02-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1362 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1513 kg leeggewicht en een maximale massa van 2295 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Zafira tourer wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 276 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 11ZTZ7, 11-ZTZ-7 |
| Merk | Opel |
| Model | Zafira tourer |
| Bouwjaar | 2013 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie 11ZTZ7
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Zafira tourer.
| Kilometerstand | 181928 km |
| Vraagprijs | € 7750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 11-ZTZ-7
Van deze Opel Zafira tourer is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 11ZTZ7
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Zafira tourer. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 11ZTZ7
Deze Opel Zafira tourer is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1362 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 119.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Zafira tourer een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1613 kg |
| Massa ledig | 1513 kg |
| Toegestaande max. massa | 2295 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Cilinderinhoud | 1362 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,3 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3675 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 144 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*459/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 11-ZTZ-7
De huidige eigenaar van 11ZTZ7 heeft deze Opel sinds 07-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De Zafira tourer is voor het eerst op kenteken gezet op 19-02-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 19-02-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 11ZTZ7 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-04-2026 | Op deze datum is 11ZTZ7 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 19-02-2013 | Op deze datum is 11ZTZ7 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 19-02-2013 | Op deze datum is 11ZTZ7 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 11ZTZ7
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Zafira tourer niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 11ZTZ7 sinds 2013
Nieuw koste deze Zafira tourer € 29522 inclusief 6217 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 29522 |
| Bruto BPM | € 6217 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 11ZTZ7 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor 11ZTZ7
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Zafira tourer. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 11-ZTZ-7
Veel gestelde vragen over 11-ZTZ-7
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Zafira tourer:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken 11ZTZ7 maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.