11ZKZ4 - Skoda Fabia uit 2013
Je bekijkt nu een Skoda Fabia met kenteken 11ZKZ4 . Ook bekend wel bekend als 11-ZKZ-4. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Fabia deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 10-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Skoda Fabia
2013
10-11-2026
€ 21362
stationwagen
Samenvatting
Deze Skoda Fabia personenauto met kenteken 11ZKZ4 werd voor het eerst toegelaten op 07-01-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1197 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1084 kg leeggewicht en een maximale massa van 1639 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Skoda Fabia wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 245 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 11ZKZ4
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Skoda Fabia.
| Kilometerstand | 218276 km |
| Vraagprijs | € 5350 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 11-ZKZ-4
Van deze Skoda Fabia is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 10-11-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 23-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 11ZKZ4
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Skoda Fabia. Ben je van plan om deze Skoda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 11ZKZ4
Deze Skoda Fabia is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1197 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 104.72 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Skoda Fabia een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1184 kg |
| Massa ledig | 1084 kg |
| Toegestaande max. massa | 1639 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Cilinderinhoud | 1197 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,0 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,4 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 124 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 11-ZKZ-4
De huidige eigenaar van 11ZKZ4 heeft deze Skoda sinds 11-05-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De Fabia is voor het eerst op kenteken gezet op 07-01-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Skoda sinds 07-01-2013 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 11ZKZ4 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-05-2026 | Op deze datum is 11ZKZ4 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 07-01-2013 | Op deze datum is 11ZKZ4 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 07-01-2013 | Op deze datum is 11ZKZ4 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Skoda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 11ZKZ4
De huidige eigenaar van deze Skoda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Fabia niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 11ZKZ4 sinds 2013
Nieuw koste deze Fabia € 21362 inclusief 3418 euro BPM. Gemiddeld verliest een Skoda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21362 |
| Bruto BPM | € 3418 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 11ZKZ4 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Skoda voertuigen:
Reviews voor 11ZKZ4
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Skoda Fabia. Heb jij ervaring met deze Skoda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 11-ZKZ-4
Veel gestelde vragen over 11-ZKZ-4
Deze Skoda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fabia:
Blader door alle tweedehands Skoda auto's
Ontdek andere Skoda voertuigen
Kenteken 11ZKZ4 maakt deel uit van de Skoda familie.
Škoda is een Tsjechisch automerk dat zijn oorsprong terugvoert naar 1895. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van fietsen en breidde het al snel uit naar motorfietsen en vervolgens voertuigen. Dit rijke erfgoed heeft bijgedragen aan de ontwikkeling van Škoda als een betrouwbare en innovatieve speler in de auto-industrie.