10XKZ6 - Ford Mondeo uit 2012
Je bekijkt nu een Ford Mondeo met kenteken 10XKZ6 . Ook bekend wel bekend als 10-XKZ-6. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Mondeo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 09-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Mondeo
2012
09-01-2027
€ 30540
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Mondeo personenauto met kenteken 10XKZ6 werd voor het eerst toegelaten op 27-06-2012 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1596 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1398 kg leeggewicht en een maximale massa van 2150 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 09-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Mondeo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 285 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 10XKZ6
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Mondeo.
| Kilometerstand | 135002 km |
| Vraagprijs | € 7944 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 10-XKZ-6
Van deze Ford Mondeo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 09-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-12-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 17-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 10XKZ6
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Mondeo. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 10XKZ6
Deze Ford Mondeo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1596 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 160.48 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Mondeo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1498 kg |
| Massa ledig | 1398 kg |
| Toegestaande max. massa | 2150 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Cilinderinhoud | 1596 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,2 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 10-XKZ-6
De huidige eigenaar van 10XKZ6 heeft deze Ford sinds 15-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Mondeo is voor het eerst op kenteken gezet op 27-06-2012 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 27-06-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 10XKZ6 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-08-2025 | Op deze datum is 10XKZ6 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-06-2012 | Op deze datum is 10XKZ6 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-06-2012 | Op deze datum is 10XKZ6 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 10XKZ6
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Mondeo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 10XKZ6 sinds 2012
Nieuw koste deze Mondeo € 30540 inclusief 5543 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 30540 |
| Bruto BPM | € 5543 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 10XKZ6 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor 10XKZ6
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Mondeo. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 10-XKZ-6
Veel gestelde vragen over 10-XKZ-6
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mondeo:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken 10XKZ6 maakt deel uit van de Ford familie.
Ford is een van de oudste en meest gerenommeerde automerken ter wereld, opgericht in 1903 door Henry Ford. Het Amerikaanse merk heeft een rijke geschiedenis die nauw verweven is met de ontwikkelingen in de auto-industrie. Ford is vooral bekend om zijn innovatieve benadering van autoproductie, waaronder de introductie van de lopende band, wat een revolutie teweegbracht in de manier waarop voertuigen werden vervaardigd. Dit leidde tot een grotere efficiëntie en een lagere prijs voor consumenten.