10TBF4 - Audi A6 uit 2012
Je bekijkt nu een Audi A6 met kenteken 10TBF4 . Ook bekend wel bekend als 10-TBF-4. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A6 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 10-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A6
2012
10-11-2026
€ 75139
sedan
Samenvatting
Deze Audi A6 personenauto met kenteken 10TBF4 werd voor het eerst toegelaten op 13-01-2012 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2773 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1655 kg leeggewicht en een maximale massa van 2290 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A6 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 292 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 10TBF4
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A6.
| Kilometerstand | 184405 km |
| Vraagprijs | € 13950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 10-TBF-4
Van deze Audi A6 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 04-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 10TBF4
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A6. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 10TBF4
Deze Audi A6 is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2773 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 204.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A6 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1755 kg |
| Massa ledig | 1655 kg |
| Toegestaande max. massa | 2290 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Cilinderinhoud | 2773 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,7 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,5 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 71 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 187 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 10-TBF-4
De huidige eigenaar van 10TBF4 heeft deze Audi sinds 18-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De A6 is voor het eerst op kenteken gezet op 13-01-2012 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 13-01-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 10TBF4 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-08-2025 | Op deze datum is 10TBF4 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 13-01-2012 | Op deze datum is 10TBF4 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 13-01-2012 | Op deze datum is 10TBF4 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 10TBF4
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A6 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 10TBF4 sinds 2012
Nieuw koste deze A6 € 75139 inclusief 13810 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 75139 |
| Bruto BPM | € 13810 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 10TBF4 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 10TBF4
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A6. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 10-TBF-4
Veel gestelde vragen over 10-TBF-4
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A6:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 10TBF4 maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.