10RPVK - Smart Roadster uit 2005
Je bekijkt nu een Smart Roadster met kenteken 10RPVK . Ook bekend wel bekend als 10-RP-VK. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Roadster deze. Dit voertuig is gebouwd in 2005 en heeft een apk tot 06-07-2023.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Smart Roadster
2005
06-07-2023
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Smart Roadster personenauto met kenteken 10RPVK werd voor het eerst toegelaten op 06-07-2005 en is momenteel 20 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 698 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.1 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De cabriolet uitvoering heeft 2 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 765 kg leeggewicht en een maximale massa van 1030 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 06-07-2023. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Smart Roadster wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 236 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 10RPVK
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Smart Roadster.
| Kilometerstand | 166030 km |
| Vraagprijs | € 2750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 10-RP-VK
Van deze Smart Roadster is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 06-07-2023 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 17-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Brandstofsysteem onveilig Accu ondeugdelijk bevestigd Bedrading ondeugdelijk bevestigd Wiellager te veel speling Band beschadigd Bandenspanning op 1 as niet gelijk Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Remleiding door corrosie aangetast |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 10RPVK
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Smart Roadster. Ben je van plan om deze Smart te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 10RPVK
Deze Smart Roadster is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 698 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 81.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 2 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Smart Roadster een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 865 kg |
| Massa ledig | 765 kg |
| Toegestaande max. massa | 1030 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 60 kW / 82 pk |
| Cilinderinhoud | 698 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,3 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 91 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3940 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 121 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2001/100B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 10-RP-VK
De huidige eigenaar van 10RPVK heeft deze Smart sinds 25-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Roadster is voor het eerst op kenteken gezet op 06-07-2005 en is dus 20 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Smart sinds 06-07-2005 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 10RPVK een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-06-2025 | Op deze datum is 10RPVK voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-07-2005 | Op deze datum is 10RPVK voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 06-07-2005 | Op deze datum is 10RPVK voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Smart fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 10RPVK
De huidige eigenaar van deze Smart is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Roadster niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 10RPVK sinds 2005
Nieuw koste deze Roadster € inclusief 5590 euro BPM. Gemiddeld verliest een Smart zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 5590 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 10RPVK nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Smart voertuigen:
Reviews voor 10RPVK
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Smart Roadster. Heb jij ervaring met deze Smart ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 10-RP-VK
Veel gestelde vragen over 10-RP-VK
Deze Smart is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Roadster:
Blader door alle tweedehands Smart auto's
Ontdek andere Smart voertuigen
Kenteken 10RPVK maakt deel uit van de Smart familie.
Smart is een merk dat sinds zijn oprichting in de jaren '90 bekendstaat om zijn innovatieve en compacte voertuigconcepten. Onderdeel van de Daimler AG, richt Smart zich op stedelijke mobiliteit en duurzaamheid, met een sterke focus op het maken van auto's die perfect zijn voor het leven in de stad.