09LSX4 - Kia Venga uit 2010
Je bekijkt nu een Kia Venga met kenteken 09LSX4 . Ook bekend wel bekend als 09-LSX-4. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Venga deze. Dit voertuig is gebouwd in 2010 en heeft een apk tot 28-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Kia Venga
2010
28-03-2027
€ 18280
MPV
Samenvatting
Deze Kia Venga personenauto met kenteken 09LSX4 werd voor het eerst toegelaten op 28-06-2010 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1396 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1153 kg leeggewicht en een maximale massa van 1710 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Kia Venga wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 262 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 09LSX4
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Kia Venga.
| Kilometerstand | 153166 km |
| Vraagprijs | € 4950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 09-LSX-4
Van deze Kia Venga is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-03-2026 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 09LSX4
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Venga. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 09LSX4
Deze Kia Venga is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1396 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 89.76 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Venga een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1253 kg |
| Massa ledig | 1153 kg |
| Toegestaande max. massa | 1710 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Cilinderinhoud | 1396 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,8 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,3 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 136 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 09-LSX-4
De huidige eigenaar van 09LSX4 heeft deze Kia sinds 04-04-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Venga is voor het eerst op kenteken gezet op 28-06-2010 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 28-06-2010 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 09LSX4 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-04-2025 | Op deze datum is 09LSX4 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-06-2010 | Op deze datum is 09LSX4 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-06-2010 | Op deze datum is 09LSX4 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 09LSX4
De huidige eigenaar van deze Kia is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Venga niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 09LSX4 sinds 2010
Nieuw koste deze Venga € 18280 inclusief 3084 euro BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 18280 |
| Bruto BPM | € 3084 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 09LSX4 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Reviews voor 09LSX4
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Kia Venga. Heb jij ervaring met deze Kia ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 09-LSX-4
Veel gestelde vragen over 09-LSX-4
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Venga:
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken 09LSX4 maakt deel uit van de Kia familie.
Kia is een Zuid-Koreaanse autofabrikant die in 1944 werd opgericht en sindsdien een indrukwekkende groei heeft doorgemaakt. Het merk, dat oorspronkelijk begon als producent van fietsen en later motorfietsen, specialiseert zich inmiddels in het vervaardigen van een breed scala aan voertuigen, van compacte stadsauto's tot ruime SUV’s. Kia is tegenwoordig een belangrijke speler op de wereldwijde automarkt en staat bekend om zijn innovatieve designs en betrouwbare techniek.