03ZDLJ - Audi Tt uit 2008
Je bekijkt nu een Audi Tt met kenteken 03ZDLJ . Ook bekend wel bekend als 03-ZD-LJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Tt deze. Dit voertuig is gebouwd in 2008 en heeft een apk tot 17-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Tt
2008
17-06-2026
€ 55354
coupe
Samenvatting
Deze Audi Tt personenauto met kenteken 03ZDLJ werd voor het eerst toegelaten op 04-01-2008 en is momenteel 18 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De coupe uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1235 kg leeggewicht en een maximale massa van 1660 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 17-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Tt wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 246 cm wielbasis en een elegante coupe carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 03ZDLJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Tt.
| Kilometerstand | 232277 km |
| Vraagprijs | € 7445 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 03-ZD-LJ
Van deze Audi Tt is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 28-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 06-06-2024 |
Vervangen onderdelen: Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 03ZDLJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Tt. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 03ZDLJ
Deze Audi Tt is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 199.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Tt een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1335 kg |
| Massa ledig | 1235 kg |
| Toegestaande max. massa | 1660 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,7 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 87 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 183 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 03-ZD-LJ
De huidige eigenaar van 03ZDLJ heeft deze Audi sinds 16-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Tt is voor het eerst op kenteken gezet op 04-01-2008 en is dus 18 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 04-01-2008 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 03ZDLJ een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-08-2025 | Op deze datum is 03ZDLJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 04-01-2008 | Op deze datum is 03ZDLJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-01-2008 | Op deze datum is 03ZDLJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 03ZDLJ
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Tt niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 03ZDLJ sinds 2008
Nieuw koste deze Tt € 55354 inclusief 14219 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 55354 |
| Bruto BPM | € 14219 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 03ZDLJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor 03ZDLJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Tt. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 03-ZD-LJ
Veel gestelde vragen over 03-ZD-LJ
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Tt:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken 03ZDLJ maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.