02XVR2 - Citroën Citroen c1 uit 2012
Je bekijkt nu een Citroën Citroen c1 met kenteken 02XVR2 . Ook bekend wel bekend als 02-XVR-2. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Citroen c1 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2012 en heeft een apk tot 05-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën Citroen c1
2012
05-03-2027
€ 10040
hatchback
Samenvatting
Deze Citroën Citroen c1 personenauto met kenteken 02XVR2 werd voor het eerst toegelaten op 30-08-2012 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 805 kg leeggewicht en een maximale massa van 1190 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Citroën Citroen c1 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 234 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | 02XVR2, 02-XVR-2 |
| Merk | Citroën |
| Model | Citroen c1 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie 02XVR2
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën Citroen c1.
| Kilometerstand | 1268464 km |
| Vraagprijs | € 5945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 02-XVR-2
Van deze Citroën Citroen c1 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 06-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 02XVR2
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën Citroen c1. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 02XVR2
Deze Citroën Citroen c1 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 68.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën Citroen c1 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 905 kg |
| Massa ledig | 805 kg |
| Toegestaande max. massa | 1190 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 50 kW / 68 pk |
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 99 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 02-XVR-2
De huidige eigenaar van 02XVR2 heeft deze Citroën sinds 06-03-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Citroen c1 is voor het eerst op kenteken gezet op 30-08-2012 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 30-08-2012 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 02XVR2 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-03-2026 | Op deze datum is 02XVR2 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-08-2012 | Op deze datum is 02XVR2 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-08-2012 | Op deze datum is 02XVR2 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 02XVR2
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Citroen c1 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 02XVR2 sinds 2012
Nieuw koste deze Citroen c1 € 10040 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 10040 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 02XVR2 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor 02XVR2
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën Citroen c1. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 02-XVR-2
Veel gestelde vragen over 02-XVR-2
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Citroen c1:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken 02XVR2 maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een iconisch Frans automerk dat in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk heeft een rijke geschiedenis vol innovaties en unieke ontwerpen, waardoor het een prominente plaats in de autowereld heeft verworven. Citroën staat bekend om zijn creatieve benadering van autobouw en heeft talloze baanbrekende technologieën en modellen geïntroduceerd die de automobielindustrie hebben beïnvloed.