00PRS5 - Volvo V60 uit 2011
Je bekijkt nu een Volvo V60 met kenteken 00PRS5 . Ook bekend wel bekend als 00-PRS-5. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze V60 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 23-04-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo V60
2011
23-04-2026
€ 43484
stationwagen
Samenvatting
Deze Volvo V60 personenauto met kenteken 00PRS5 werd voor het eerst toegelaten op 29-03-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1596 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1454 kg leeggewicht en een maximale massa van 2110 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-04-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo V60 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 278 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie 00PRS5
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo V60.
| Kilometerstand | 237155 km |
| Vraagprijs | € 7750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor 00-PRS-5
Van deze Volvo V60 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-04-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 20-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 21-03-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 09-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor 00PRS5
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo V60. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens 00PRS5
Deze Volvo V60 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1596 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 179.52 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo V60 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1554 kg |
| Massa ledig | 1454 kg |
| Toegestaande max. massa | 2110 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Cilinderinhoud | 1596 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 10,1 l/100km ( ±10 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±13 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 176 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van 00-PRS-5
De huidige eigenaar van 00PRS5 heeft deze Volvo sinds 07-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De V60 is voor het eerst op kenteken gezet op 29-03-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 29-03-2011 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is 00PRS5 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-07-2025 | Op deze datum is 00PRS5 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-03-2011 | Op deze datum is 00PRS5 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-03-2011 | Op deze datum is 00PRS5 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van 00PRS5
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de V60 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van 00PRS5 sinds 2011
Nieuw koste deze V60 € 43484 inclusief 8720 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 43484 |
| Bruto BPM | € 8720 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat 00PRS5 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor 00PRS5
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo V60. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over 00-PRS-5
Veel gestelde vragen over 00-PRS-5
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de V60:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken 00PRS5 maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo, opgericht in 1927 in Göteborg, Zweden, is een merk dat synoniem staat voor veiligheid en Scandinavisch design. Het bedrijf begon als een producent van motorafdelingen voor auto's, maar evolueerde al snel tot een volwaardige autoproducent. Van de allereerste Volvo ÖV 4 tot de moderne SUV's en elektrische modellen van vandaag, heeft Volvo een rijke geschiedenis die gekenmerkt wordt door innovatie en kwaliteit.