Mercedes-Benz A 180 cdi

Mercedes-Benz A 180 cdi

De Mercedes-Benz A 180 cdi is een compacte hatchback met een zuinige dieselmotor. Dit model is ontworpen voor automobilisten die comfortabel en voordelig veel kilometers willen maken. In Nederland staan er ruim 2.000 exemplaren op kenteken geregistreerd.

Check je Mercedes-Benz A 180 cdi :

Vul hieronder het kenteken in dat je wilt opzoeken en klik op de oranje knop.

Actueel aanbod Mercedes-Benz A 180 cdi - bijgewerkt op

Onze slimme zoekbots houden het internet continu in de gaten voor het aanbod van de nieuwste Mercedes-Benz A 180 cdi voertuigen. Hieronder vind je een overzicht van de meest recente te koop aangeboden voertuigen waarvoor je een kenteken check kunt uitvoeren:

Kenteken L679XH

L679XH

Mercedes-Benz A 180A 180

184521 km - 9950

Bouwjaar: 2012

Aangeboden sinds

Over de Mercedes-Benz A 180 cdi

Mercedes-Benz A 180 cdi

Bij de aanschaf van een tweedehands Mercedes-Benz A 180 cdi is een volledige onderhoudshistorie essentieel. Deze dieselmotoren halen moeiteloos hoge kilometerstanden, mits het onderhoud tijdig is uitgevoerd. De mediane kilometerstand op de Nederlandse markt ligt rond de 220.000 kilometer, met een mediane vraagprijs van ongeveer 8.500 euro. Let bij oudere uitvoeringen extra op roest aan de onderzijde en draagarmen. Bij varianten met de 1.5-liter dieselmotor is het tijdig vervangen van de distributieriem een belangrijk punt. Controleer daarnaast of de transmissie soepel en zonder bijgeluiden schakelt.

EGR-klep en roetfilter

Bij veel korte ritten kunnen de EGR-klep en het roetfilter van de dieselmotor vervuild raken. Dit leidt tot vermogensverlies en storingsmeldingen op het dashboard.

Slijtage aan de wielophanging

Door het gewicht van het voertuig slijten de rubbers van de draagarmen en koppelstangen matig snel. Dit veroorzaakt bijgeluiden bij het rijden over drempels.

Roestvorming bij oudere generaties

Bij de eerste generaties kan roest ontstaan aan de onderzijde, dorpels en wielkasten. Inspectie van de bodem op een brug is daarom verstandig.

Bij de APK-keuring van de Mercedes-Benz A 180 cdi vormen roet- of deeltjestellermetingen bij de dieselmotor een belangrijk aandachtspunt. Ook wordt het model soms afgekeurd op slijtage aan de remschijven of speling op de fuseekogels.

Filmpjes

Mercedes-Benz A 180 cdi per bouwjaar

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2009 2008 2007 2005

Bekijk alle Mercedes-Benz A 180 cdi kentekens

Andere modellen van Mercedes-Benz

Andere merken

Mercedes-Benz is een van de meest populaire merken in Nederland. Naast Mercedes-Benz hebben wij ook informatie over andere merken. Hieronder vind je een overzicht van de meest populaire merken die wij in onze database hebben staan:

Bekijk alle merken op onze website